Soutěže, úspěchy žáků

další taneční soutěž je za námi a to ne ledajaká. Baletka Karolína Rumpelová byla vyslána zastupovat a tančit za ČR ve světovém poháru. Tento taneční závod, který probíhal v Ruském Petrohradu je snad nejprestižnějším/největším v tomto tanečním žánru!! Karolínka vytančila ve své kategorii neuvěřitelné 4. místo!!! Při vyhlašování výsledků to tedy probíhalo takto 1. místo – Rusko, 2. místo – Rusko 3. místo – Rusko, 4. místo změna !!! Česká republika! následovalo opět Rusko, Rusko……. Máme radost, protože Karolínka krom ČR zastupovala i naši ZUŠ, takže kdo v Rusku chtěl, tak se dozvěděl že v ČR existují Loštice, kde mimo syrečků aj. je i ZUŠ A. Kašpara, kde se děti učí tančit pod vedením p. uč. Vadima Tsepeleva. Děkujeme za tak krásný úspěch a přejeme mnoho dalších !!

7ezgflkwftrejemdp0mjoz4iyb7drbrft-hm1a62rxlquzclfttplnks4_zlog8cwet7dk4 72aee96umejv-gb6ltgohv_lqlkwwscvsg08x3ie8krmxtdddpjigzhvavfe-w59yycacw8 81oyern1w8uia5me6d_nn-qsl1cker1x8ibganzmhhy1zxta_yexajngtyi_ukguel7nooq

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

tnpe4w1nf2nagd4zk6bwhbxlpgpnjmrkx3slk3tykp7ed9tzdt6mswjrpftu3bdns2m8c7u ycwcsjcb9z3v7d3zeunf1ur0tfi81tvb8e-zdxnquar-ydlzwu81yi1glyozbcm2lhivqgi

Výsledky soutěže 2015/2016

v tomto školním roce naši školu reprezentovali žáci ve hře na keyboard, akordeon a žesťové soubory

okresní kolo

keyboard

 Tereza Mertová – 2. místo, Adéla Tilcerová – 3. místo, Monika Sedláková 2. místo

akordeon

Eliška Zdráhalová – 1. místo s postupem, Tomáš Braun – 1. místo s postupem, Tereza Selingerová

1. místo s postupem, Jakub Fritscher – 2. místo

IMG_7803

akordeonový soubor

akordeonové trio – Tomáš Braun, Jakub Fritscher, Šimon Půr – 1. místo s postupem

komorní hra s převahou dechových nástrojů

žesťové trio – Andrea Krbcová, Lukáš Linhart, Jan Selinger – 1. místo s postupem

https://www.facebook.com/ZusAKasparaLostice

—————————————————————————————————————–

krajské kolo

akordeon

Eliška Zdráhalová – 2. místo, Tomáš Braun – 2. místo, Tereza Selingerová 1. místo

akordeonový soubor

akordeonové trio – Tomáš Braun, Jakub Fritscher, Šimon Půr – 1. místo

IMG_7814

komorní hra s převahou dechových nástrojů

žesťové trio – Andrea Krbcová, Lukáš Linhart, Jan Selinger – 1. místo s postupem

————————————————————————————————————————————–

celorepublikové kolo

žesťové trio – Andrea Krbcová, Lukáš Linhart, Jan Selinger – 2. místo

2016-05-06 15.23.04

 

děkujeme za přípravu p. uč. S. Trundové, H. Bednářové a P. Benešovi

 

Krajské kolo celostátní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů ZUŠ Šternberk

Výsledky krajského kola ze dne 7.3.2013

umístění žáků ZUŠ A. Kašpara Loštice

TRIO – Pavel Braun -trubka,Andrea Krbcová – lesní roh, Lukáš Linhart – pozoun

OBSADILI 1.MÍSTO !!!!!!!

Žákům i panu učiteli Pavlovi Benešovi gratulujeme!!!!!


 

Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon  ZUŠ Olomouc-Žerotín

Výsledky okresního kola ze dne 7. 3. 2013

umístění žáků ZUŠ A. Kašpara Loštice

Tomáš Braun- 2.místo

Šimon Půr –     2.místo

 Žáky připravila p.uč. Hana Bednářová

B l a h o p ř e j e m e  !!


 

 

Okresní kolo celostátní soutěže ZUŠ ve hře na EKN ZUŠ Zábřeh

Výsledky okresního kola ze dne 27. 2. 2013

umístění žáků ZUŠ A. Kašpara Loštice

Linda Grygarová -2.místo

Tereza Kumrová – 3.místo

Žákyně připravila p.uč.Hana Bednářová


 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů ZUŠ Šumperk

Výsledky okresního kola ze dne 26. 2. 2013

umístění žáků ZUŠ A. Kašpara Loštice

KVARTET ZOBCOVÝCH FLÉTEN+TAMBURINA

Kristýna Koukalová, Anna Laštůvková,Helena Němcová, Zuzana Keslarová, Jan Kobza – obsadili 2. místo

připravila p.uč.Gabriela Kovaříková

 

ŽESŤOVÉ KVARTETO

Jitka Selingerová, Tereza Horníčková, Filip Hedrich, Denisa Pavláková – obsadili 2.místo

připravil p.uč.Pavel Beneš

 

ŽESŤOVÉ TRIO

Pavel Braun,Lukáš Linhart, Andrea Krbcová – obsadili 1.místo s postupem do krajského kola!!!!!!

připravil p.uč.Pavel Beneš